Czwórka ma w sobie magię

four photoCzwórka jest liczbą magiczną, niezwykłą i wyjątkową. O godzinie czwartej rano świat powoli budzi się do życia, o godzinie szesnastej praca się kończy i zaczyna się czas prywatny – przynajmniej dla części osób pracujących na jedną zmianę. Jest to parzysta liczba, gdy o niej myślimy widzimy na przykład powóz zaprzężony w czwórkę koni, myślimy o naszych nogach i rękach, ta liczba daje poczucie spełnienia oraz zakończenia wszelkich spraw.

Dzięki temu liczba wydaje się pełna i zamknięta, bez niespodzianek oraz zawirowań. Ta liczba porządkuje świat i niesie ze sobą szczęście, radość, poczucie pełnej satysfakcji.

Godzina czwarta jest pełna dystansu, powściągliwości, ostrożności. Na pewno łaczy się z trudem, daje solidność oraz trwałość, kojarzy się z budowaniem fundamentów, konstruowaniem wszystkiego od podstaw, daje możliwości, niesie też pewne ograniczenia.

Osoby urodzone o godzinie czwartej mają jasno sformułowany cel, do którego konsekwentnie i z uporem dążą. Nie zostawiają niczego na później, wszelkie sprawy realizują od początku do końca. Są uczcwie, wytrwałe oraz bardzo pracowite. Nie lubią ryzyka, ich świat musi być zaplanowany oraz dobrze ułożony.

Czwórka niesie ze sobą ład, porządek, spełnienie oczekiwań. Dzięki niej świat nabiera sensu i celu, jest uporządkowany i pełen tego, co najlepsze. Odpowiedzialność i słowność są ważne w życiu, a czwórka takim cechom znakomicie sprzyja. Godzina czwarta jest czasem spokoju, budzenia się do życia, czasem bez sporów oraz konfliktów, czasem dobra i pogodzenia się ze światem.

Warto pamiętać o tym, co niesie ze sobą ta wyjątkowa godzina, czas pełen radości, spokoju oraz porządku i uładzenia wszelkich spraw. O tej porze każda osoba znajdzie radość oraz zadowolenie ze świata i wszelkich spraw, będzie pełna satysfakcji i w zgodzie ze swoim sumieniem. Na pewno jest to pora wyjątkowa, magiczna i niezwykła.

W tym czasie każdy gotów jest realizować własne życzenia oraz pragnienia. To czas dla każdego, czas wyjątkowy i czas pełen marzeń. Pomyślmy o tym, gdy obudzimy się o wczesnej godzinie czwartej i nie będziemy mogli zasnąć.

Dodaj komentarz